piątek, 19 stycznia 2018
Sonda
Jakie zbiory najbardziej interesowały by Cię w naszej wypożyczalni.
 

Jest nam bardzo miło poinformować Państwa, iż powiększył się nasz zbiór audiobooków. Tym razem przybyło około 300 nowych tytułów książek. Poniżej, znajduje się orientacyjna lista nowych książek na płytach. Wszystkie nowości można już szukać, zamawiać i rezerwować w katalogu OPAC.

 

 

Jest nam bardzo miło poinformować Państwa, iż powiększył się nasz zbiór audiobooków. Tym razem przybyło ponad dwieście nowych tytułów książek. Poniżej, znajduje się orientacyjna lista nowych książek na płytach. Wszystkie nowości można już szukać, zamawiać i rezerwować w katalogu OPAC.

 

 

Przekazaliśmy do Państwa dyspozycji ponad 500 tytułów nowych albumów z muzyką na płytach CD.  Nasze nowości to szeroki wachlarz gatunków muzycznych, dlatego mamy nadzieje, że każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Poniżej, znajduje się orientacyjna lista nowych płyt. Wyszczególnione niżej pozycje można wyszukiwać w katalogu, gdzie widać więcej szczegółów odnośnie płyty (także okładkę). W katalogu ponadto można sprawdzić czy płyta jest dostępna w danej chwili i ewentualnie (po wcześniejszym zalogowaniu się do OPAC'a) zamówić ją czy zarezerwować.

 

Zawiadamiamy, iż od grudnia 2013 roku zbiór książek mówionych znajdujący się w Wypożyczalni Zbiorów Audiowizualnych powiększył się o nowe tytuły. Ogółem przybyło trzysta nowych pozycji wydawniczych z różnych gatunków literackich, literatury dla dorosłych i także dla dzieci i młodzieży. Poniżej, znajduje się orientacyjna lista nowych książek na płytach. Wszystkie nowości można już szukać, zamawiać czy rezerwować w katalogu OPAC.

Okładki Audiobooków 2013

 

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy przyczynili się do wzbogacenia kolekcji płyt naszej wypożyczalni ofiarowując nam swoje albumy. W marcu na naszych półkach pojawiło się około stu nowych tytułów pochodzących z darów czytelników, a kilkadziesiąt płyt czeka jeszcze w kolejce do opracowania. Nowe płyty zostały w wypożyczalni wydzielone i znajdują się na odrębnej półce. Nowości można także wyszukiwać przez katalog na stronie biblioteki. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za dary, tym bardziej że są to najczęściej płyty niedostępne już w sprzedaży.

Część z podarowanych płyt przedstawia poniższe zestawienie okładek:

 

Przedstawiamy Państwu kilka nowych tytułów spośród 250 nowych albumów, o które wzbogaciła się wypożyczalnia na przełomie 2010 i 2011 roku. Oprócz nowości  wydawniczych udało nam się w dużym stopniu uzupełnić serię z największymi polskimi przebojami - "Złotą Kolekcję".  Zachęcamy do przejrzenia katalogu OPAC na stronie biblioteki. A oto kilka propozycji:


John Lennon – Kolekcja

Płyty Kompaktowe

Jest to wyjątkowy zbiór  11 płyt  wydany z okazji  siedemdziesiątej rocznicy urodzin artysty przypadającej w 2010 roku. Zestaw zawiera 8 oryginalnych albumów Lennona oraz płyty z mało znanymi i nie opublikowanymi wcześniej nagraniami. Warto podkreślić, że wszystkie utwory zostały poddane cyfrowej obróbce dzięki czemu brzmią bardzo dobrze.

 

 
Polecamy
1712400375139.jpg
Klip

MBP Bytom Bytom 760 lat Blog MBP Bytom Katalog MBP Bytom

stat4u