piątek, 19 stycznia 2018
Sonda
Jakie zbiory najbardziej interesowały by Cię w naszej wypożyczalni.
 

Muzyka na płytach gramofonowych

 

Płyty gramofonowe w wypożyczalni to zbiory głównie z lat 70. i 80. W większości są to krajowe wydania z Polskich Nagrań, Tonpressu czy Pronitu, jednak można znaleźć także inne wydawnictwa zagraniczne. O niezwykłości tego zbioru świadczy fakt, że wiele albumów winylowych nie doczekało się wciąż wznowień na innych nośnikach i słuchanie płyt gramofonowych jest jedyną możliwością zetknięcia się z nimi. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo bogaty zbiór płyt analogowych z muzyką klasyczną.

Płyty gramofonowe winyle

Wyszukiwanie odbywa się na miejscu w wypożyczalni za pośrednictwem katalogu kartkowego i częściowo w katalogu elektronicznym.

Kolekcja płyt gramofonowych

 

Uwaga! Płyty winylowe wypożyczane są w tradycyjny sposób i nie znajdują się w elektronicznej bazie systemu Prolib. W związku z tym należy pamiętać, że nie można dokonywać żadnych operacji na swoim koncie w odniesieniu do tego rodzaju zbiorów. W tym przypadku nie generują się również automatyczne e-maile informujące o zbliżającym się terminie zwrotu. Prosimy o pilnowanie regulaminowego (miesięcznego) okresu wypożyczenia i o przedłużanie zbiorów osobiście, telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na tej stronie.

 
Polecamy
1712400379429.jpg
Klip

MBP Bytom Bytom 760 lat Blog MBP Bytom Katalog MBP Bytom

stat4u