piątek, 19 stycznia 2018
Sonda
Jakie zbiory najbardziej interesowały by Cię w naszej wypożyczalni.
 

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu efekt przedsięwzięcia realizowanego wspólnie z Wypożyczalnia dla dzieci i młodzieży. Zwieńczeniem tej współpracy jest animacja przygotowywana na zajęciach prowadzonych z dziećmi z Miejskiego Przedszkola nr 12 w Bytomiu. W tym roku dzieci zajmowały się animowaną interpretacją baśni Hansa Christiana Andersena pt.: „Brzydkie Kaczątko”.  Jest to już trzecia wspólna animacja. W poprzednich latach przygotowaliśmy animację „Muminków” oraz „Legendy o bytomskim świetliku”.

 

Uprzejmie informujemy, że od 1 kwietnia br. weszły w życie zmiany do Regulaminu udostępniania zbiorów i zasobów informacyjnych w MBP w Bytomiu. Dla osób odwiedzających naszą wypożyczalnie najistotniejsza jest zmiana, która mówi że czytelnik może jednorazowo wypożyczyć cztery tytuły dokumentów audiowizualnych (dotychczas trzy). Treść regulaminu dostępna jest na miejscu oraz na głównej stronie MBP w Bytomiu.

 

Informujemy, że numer wewnętrzny 405 jest już aktywny i prosimy o używanie go do kontaktu z Wypożyczalnią Audiowizualną.

 
Wszystkich zainteresowanych muzyką, a szczególnie miłośników płyt gramofonowych zapraszamy  5 grudnia  br. (piątek) do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu. W godzinach 12.00-18.00 w Wypożyczalni Zbiorów Audiowizualnych wszyscy odwiedzający agendę będą mieli okazję posłuchać muzyki płynącej z gramofonu. Tym razem chcielibyśmy przypomnieć  Państwu  przeboje starego kina, a także piosenkę przedwojenną w wykonaniu takich gwiazd jak: Hanka Ordonówna, Andrzej Bogucki, Ludwik Sempoliński, Jarema Stępowski, Hanka Bielicka, Mieczysław Fogg i wielu innych.


Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie.

 

Jest nam bardzo miło poinformować Państwa, iż powiększył się nasz zbiór audiobooków. Tym razem przybyło ponad dwieście nowych tytułów książek. Poniżej, znajduje się orientacyjna lista nowych książek na płytach. Wszystkie nowości można już szukać, zamawiać i rezerwować w katalogu OPAC.

 

 
Polecamy
1712400375036.jpg
Klip

MBP Bytom Bytom 760 lat Blog MBP Bytom Katalog MBP Bytom

stat4u