piątek, 19 stycznia 2018
Sonda
Jakie zbiory najbardziej interesowały by Cię w naszej wypożyczalni.
 

Pomyślałem, aby napisać kilka zdań na temat sprzętu na którym można słuchać płyt analogowych. Często osoby odwiedzające naszą wypożyczalnię wspominają, że mają jeszcze płyty lub chętnie wypożyczyłyby je u nas, ale nie mają na czym ich słuchać. Nic straconego, gramofony o czym nie wszyscy wiedzą są wciąż produkowane i można spotkać je w sklepach. Jako, że jest to dość rzadki sprzęt lepszym rozwiązaniem jest przejrzenie oferty sklepów internetowych. Przestrzegam jednak przed kupowaniem gramofonu na szybko pod wpływem chwili. Aby dokonać dobrego wyboru najlepiej zaznajomić się z rodzajami oferowanego sprzętu i z opiniami na ich temat.

 

Już drugi raz w Wypożyczalni Audiowizualnej spotkaliśmy się z Państwem, aby posłuchać muzyki ze starych płyt gramofonowych.  Jako że zima zawitała już na dobre, szósty grudnia już za nami, a sklepy i media nieustannie przypominają nam o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia – my postanowiliśmy opowiedzieć przybyłym czytelnikom o kolędach i zaprezentować je z analogowych płyt.

 

Jest nam bardzo miło powiadomić Państwa, że nasz zbiór książek audio powiększył się o sto kilkadziesiąt nowych tytułów. Pełny wykaz znajduje się poniżej, nowe zbiory można także wyszukiwać w katalogu elektronicznym OPAC. Zapraszamy do naszej wypożyczalni i życzymy miłej lektury.

Audiobooki - Nowości

 

Rozpoczął się Tydzień Zakazanych Książek. Dokładnie od 30 września do 6 października w wielu miastach biblioteki przyłączają się do akcji zapoczątkowanej w 1982 r. w  Stanach Zjednoczonych. Jako że nasza biblioteka także aktywnie bierze udział w tym projekcie, i że biblioteka to nie tylko książki zastanowimy się co zakazanego można znaleźć w Wypożyczalni Audiowizualnej.

 

Informujemy Państwa, że wszystkie książki papierowe znajdujące się w zbiorach Wypożyczalni Audiowizualnej, można wyszukiwać już w katalogu on-line OPAC. Posiadamy księgozbiór o tematyce muzycznej i filmowej, w tym wiele encyklopedii muzycznych. Książki udostępniane są wyłącznie na miejscu.

Katalog w bytomiu

 
Polecamy
1712400379262.jpg
Klip

MBP Bytom Bytom 760 lat Blog MBP Bytom Katalog MBP Bytom

stat4u