piątek, 19 stycznia 2018
Sonda
Jakie zbiory najbardziej interesowały by Cię w naszej wypożyczalni.
 

Informujemy, że podczas letnich wakacji (lipiec – sierpień) pracujemy w swoich stałych godzinach czyli od 8.00 do 19.00, natomiast wypożyczalnia jest zamknięta we wszystkie soboty. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

 

Pierwsze miejsce zdobyła propozycja FONONIK

Wyróżniono także AUDIOFILA

Inne propozycje nadesłane na konkurs:

FONIK, MUZYKOMANIAK, AUDIOSŁUCHACZ, SŁUCHACZ, MUZYKOKSIĄŻKOHOLIK, SŁUCHOWIDZ, OGLĄDACZEK I SŁUCHACZEK, USZEK I OCZEK, SŁUCHAŚ I OGLĄDAŚ, FONORIUSZ, SONORIUSZ, AUDIOSŁUCH, SŁUCHACZEK

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie-zabawie.

 

Szukamy nazwy dla użytkownika Wypożyczalni Audiowizualnej

Wypożyczalnia Zbiorów Audiowizualnych MBP w Bytomiu serdecznie zaprasza do udziału w konkursie–zabawie pod hasłem „Słuchający czytelnik, czyli kto?”. Zadanie konkursowe polega na wymyśleniu słowa, które trafnie określałoby użytkownika naszej agendy. Biorąc pod uwagę charakter zbiorów Wypożyczalni Audiowizualnej (muzyka, film, książka audio), wydaje nam się, że „czytelnik” jest określeniem niedopasowanym. Liczymy na Państwa pomysłowość i poczucie humoru. Na propozycje czekamy od 2 do 20 maja br. Przewidziano nagrody dla zwycięzców. Więcej informacji o konkursie znajduje się w regulaminie.

 

Po wielkanocnej chwili oddechu wracamy do tematu płyt winylowych, a dokładnie wyboru gramofonu. Poprzednim razem skupiłem się głównie na tłumaczeniu jakich gramofonów lepiej unikać i tak na prawdę jest to najważniejsza wiedza dla osób chcących kupić gramofon. Najważniejsza bo każdy gramofon z wkładką magnetyczną oferuje już "pewną" jakość. Różnice w wykonaniu najczęściej idą w parze z ceną, są jednak wyjątki dlatego znowu powtarzam, że trzeba się mocno upewnić i czytać opinie przede wszystkim w internecie. Kolejne moje wskazówki dla chcących rozpocząć przygodę z muzyką płynącą z analogowej płyty napisze w formie punktów. Będzie to myślę bardziej czytelne.


 

 
Polecamy
1712400376731.jpg
Klip

MBP Bytom Bytom 760 lat Blog MBP Bytom Katalog MBP Bytom

stat4u