piątek, 19 stycznia 2018
Sonda
Jakie zbiory najbardziej interesowały by Cię w naszej wypożyczalni.
 

Wszystkich czytelników wybierających się do nas, szczególnie zapraszamy do odwiedzenia wypożyczalni w piątek 13 grudnia. Tego dnia w godzinach od 12.00 do 18.00 będziemy puszczać muzykę prosto z gramofonu. Tym razem przodującym tematem będzie: Bigbit. Zapraszamy szczególnie wszystkich, którzy mają ochotę powspominać te ciekawe czasy w historii polskiej muzyki rozrywkowej, przysiąść na naszej kanapie i posłuchać płyt.

Gramofon

 

 

Zawiadamiamy, iż od grudnia 2013 roku zbiór książek mówionych znajdujący się w Wypożyczalni Zbiorów Audiowizualnych powiększył się o nowe tytuły. Ogółem przybyło trzysta nowych pozycji wydawniczych z różnych gatunków literackich, literatury dla dorosłych i także dla dzieci i młodzieży. Poniżej, znajduje się orientacyjna lista nowych książek na płytach. Wszystkie nowości można już szukać, zamawiać czy rezerwować w katalogu OPAC.

Okładki Audiobooków 2013

 

Na stronie zostało dodanych kilka (mamy nadzieje, że przydatnych) informacji odnośnie obsługi kont czytelniczych w katalogu Opac.

Zdajemy sobie sprawę, że obsługa konta za pośrednictwem Opac'a to wciąż nowość dlatego w skrócie zostały dopisane podstawowe instrukcje odnośnie logowania, samodzielnego przedłużania, zamawiania itp. Wspomniane instrukcję znajdują się w zakładce Katalog on-line. W przypadku jakichkolwiek pytań lub niejasności prosimy o kontakt.

 

Jest nam miło poinformować Państwa, iż od 1 października 2013 nasza wypożyczalnia została podłączona do komputerowego systemu zarządzania biblioteką PROLIB.

Mamy nadzieje, że dzięki temu korzystanie z wypożyczalni będzie dla Państwa prostsze i bardziej przejrzyste. Wraz z podłączeniem do systemu pojawiły się takie możliwości jak np. samodzielna prolongata zbiorów, zamówienia i rezerwacje dokonywane zdalnie przez internet. Wszystkich, którzy chcieliby sami zalogować na swoje konto czytelnicze, a nie mają jeszcze hasła prosimy o kontakt z wypożyczalnią. Na miejscu także wszystkim zainteresowanym objaśnimy sposób korzystania z katalogu Opac i swojego profilu, a także odpowiemy na inne pytania. Serdecznie zapraszamy!

Więcej na ten temat...

 

Pragniemy poinformować o zmianie regulaminu Biblioteki dotyczącej naszej wypożyczalni. W obowiązującym od 1 sierpnia 2013 roku aneksie do regulaminu pojawił się zapis o wydłużeniu okresu wypożyczenia zbiorów audiowizualnych z dwóch tygodni do jednego miesiąca.  >>Czytaj<<

W związku z aktualizacją systemu komputerowego obsługującego bibliotekę, jak również z przygotowaniem agendy do przejścia w obsługę biblioteczną opartą o system PROLIB, wypożyczalnia będzie nieczynna w następujących terminach:

od 26 do 31 sierpnia
oraz
od 23 do 30 września

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

 
Polecamy
1712400374525.jpg
Klip

MBP Bytom Bytom 760 lat Blog MBP Bytom Katalog MBP Bytom

stat4u